ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Jaki Kocioł Na Miał - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

  • 2 Stron +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Jaki Kocioł Na Miał

#21 Użytkownik jest niedostępny   luki 

  • Bywa czasami
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 29
  • Dołączył: 22-listopada 11

Napisany 20 stycznia 2012 - 10:23

Chyba jednak wybiore Klimosza ling duo pieniądze wydac raz a dobrze. Mam tylko pytanie gdzie szukac dobrego serwisanta, bo jak juz wspominałem naczytałem sie różnych opini o kotłach a na ostatnim forum jakie przegłądałem uzytkownicy pisali własnie o serwisantach którzy nie mieli pojęcia o kotle. W razie usterki wszystko zwalali napaliwo co w pózniejszym czasie okazało sie nieprawdą, chodziło tylko o wyciągniecie pieniedzy od inwestora. Załączam link do tego forum moze ktos bedzie miał czas to niech poczyta.
0

#22 Użytkownik jest niedostępny   Hydromaroozo 

  • Stały bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 30
  • Dołączył: 25-października 11

Napisany 04 marca 2012 - 08:34

Ja tam ufam kotłom produkowanym przez Zębieć. Chociaż ostatnio zmniejszyli gwarancje z 10 lat na 3. Zastanawia mnie czy po prostu nie zaczeli robić kotły z gorszych materiałów.
0

#23 Użytkownik jest niedostępny   Gregory 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 472
  • Dołączył: 18-listopada 10

Napisany 04 marca 2012 - 11:46

Nie zmienili gwarancji w ten sposób. Kiedyś dawali 10 lat na szczelność połączeń spawalniczych (czyli na coś raczej wiecznego) a na resztę 2 lata. Teraz dołożyli jeszcze (w zależności od modelu) dodatkową gwarancję na korpus kotła.
0

#24 Użytkownik jest niedostępny   Krystian 123 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 2
  • Dołączył: 19-kwietnia 18

Napisany 19 kwietnia 2018 - 09:24

Polecam kocioł z tej firmy. Mam go od 6 lat i jestem bardzo zadowolony. Podajnik pracuje poprawanie, sterownik po odpowiednim ustawieniu nie sprawia żadnego problemu. Sam kocioł jest solidnie wykonany. Doradztwo tez godne polecenia !
0

Prześlij ten temat:


  • 2 Stron +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie