ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Problem Z Grzejnikiem - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Problem Z Grzejnikiem

#1 Użytkownik jest niedostępny   olekg 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 1
  • Dołączył: 06-lutego 12

Napisany 06 lutego 2012 - 11:22

Witam serdecznie, używam pieca VItopend 100, piec działa bez zarzutu jednak zauważyłem ostatnio, że jeden z grzejników znajdujących się bliżej pieca grzeje tylko w 1/4 swojej szerokości, próbowałem już odpowietrzenia, spuszczenia wody z grzejnika w całości (musiałem po tym dopełnić piec wodą bo spadło ciśnienie), po tym próbowałem grzać tylko na ten jeden grzejnik zakręcając pozostałe. Niestety nie przyniosło to żadnego skutku, jeżeli ktoś ze specjalistów mógłby podpowiedzieć co może być przyczyną i jak ją usunąć to proszę o informację. Chciałbym wyczerpać możliwość uporania się samemu z problemem zanim wezwę speca.

Pozdrawiam
Olek
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   termastyl 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 205
  • Dołączył: 18-lipca 11

Napisany 11 lutego 2012 - 11:03

Objawy wskazują na zbyt duże przepływy, lub złe zamontowanie głowicy termostatycznej. Jeśli nic nie pomoże całkowite zdjęcie głowicy należy ustawic kryzę na 2 lub 3 . Jest jeszcze trzecia możliwośc, odwrotnie zasilony grzejnik.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   agatka11 

  • Stały bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 59
  • Dołączył: 09-czerwca 14

Napisany 12 czerwca 2014 - 07:08

Witam! Miałam problem z obecnymi grzejnikami i po wielu naprawach doszłam do wniosku, że już nie uratuję mnie nic jak tylko wymiana, nie życzę tego, ale aktualnie jestem w trakcie remontu i poszukuje czegos naprawde dobrego.
Powodzenia
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   henrykm 

  • Bywa czasami
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 13
  • Dołączył: 11-czerwca 14

Napisany 13 czerwca 2014 - 11:49

Kilka lat temu miałem podobne problemy jak Ty.
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie