ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Kapiąca Woda Na Łączeniu Pod Grzejnikiem - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Kapiąca Woda Na Łączeniu Pod Grzejnikiem

#1 Użytkownik jest niedostępny   Krakk 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 1
  • Dołączył: 07-lutego 12

Napisany 07 lutego 2012 - 06:05

Po powrocie do mieszkania w bloku włączyłem grzejniki. Po paru minutach zobaczyłem, że w pokoju jest woda na podłodze, szybko zakręciłem grzejnik i pościerałem wodę. Gdy już grzejnik ostygł zaczęło kapać na łączeniu,(pod grzejnikiem są dwie rurki ze ściany do grzejnika i na łączeniu jednej z nich kapie). Przecieka tylko wtedy gdy grzejnik jest zimny, tak jak ponownie włączyłem grzejnik na minimalną ciepłą temperature tak wtedy juz nie kapie. Co można zrobić w tej sytuacji, odpowietrzanie, próbowanie dokręcić na łączeniu bo rozszczelniło się ze względu na nagły wzrost temperatury?
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   termastyl 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 205
  • Dołączył: 18-lipca 11

Napisany 11 lutego 2012 - 11:06

Wezwij fachowca
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   Arek 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 128
  • Dołączył: 22-listopada 10

Napisany 12 lutego 2012 - 12:42

Uszczelnić we własnym zakresie chyba, że jesteś europejczykiem pełną gębą to wezwij instalatora po 100 Euro za godzinę.
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   Hydromaroozo 

  • Stały bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 30
  • Dołączył: 25-października 11

Napisany 16 lipca 2012 - 10:51

Nic prostszego. Spuść wodę z obiegu. Odkręć w miejscu gdzie cieknie. Załóż na gwint teflon i z powrotem dokręć. Następnie napuść wody do obiegu i ciesz się swoją naprawą. Jeżeli po mimo moich rad nie wiesz jak to zrobić, wezwij fachowca, który zrobi to za ciebie. Życzę powodzenia.

Pozdrawiam.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   termastyl 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 205
  • Dołączył: 18-lipca 11

Napisany 22 lipca 2012 - 03:55

Leczysz sie też sam czy chodzisz do lekarza? Jak ktoś mi pisze o podwijaniu gwintów teflonem to nie mam pytań co do fachowości osobnika POZDRAWIAM
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   agatka11 

  • Stały bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 59
  • Dołączył: 09-czerwca 14

Napisany 24 czerwca 2014 - 10:17

Albo uszczelnić a jeśli to nie pomoże to czeka Cię wymiana. Ja uszczelniłam starczyło na pół roku i znów to samo i teraz jestem w trakcie wymiany
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie