ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Grzejniki Konwektorowe Czy Żeberkowe Aluminiowe? - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Grzejniki Konwektorowe Czy Żeberkowe Aluminiowe? Prośba o pomoc w decyzji.

#1 Użytkownik jest niedostępny   Kriss 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 1
  • Dołączył: 31-marca 12

Napisany 31 marca 2012 - 07:55

W najbliższym czasie będe zmuszony wybrać grzejniki do wybudowanego domu, a spotkalem się z co najmniej kilkoma opiniami. Domek taki jak pod tym linkiem, trochę zmieniony bo garaż nie jest wewnątrz, tylko mam wybudowany osobno. Kocioł raczej tradycyjny, z obiegiem wymuszonym pompką, zasilanie rurkami miedzianymi. I teraz już główna częśc pytania. Jedna osoba pooleca mi grzejniki aluminiowe, żeberkowe podobno bardzo dobre, inna tylko i wyłącznie konwektorowe Delonghi, Cosmonova lub Purmo. Nie ukrywam, że jestem zainteresowany jakościa w rozsądnej cenie, bo budowa domu na grzejnikach sie niestety nie konczy. Bardzo proszę o Wasze opinie i porady, chcialbym zminimalizowac uczenie się na wlasnych błędach.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   Gregory 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 472
  • Dołączył: 18-listopada 10

Napisany 31 marca 2012 - 09:10

Stary dobry włoski grzejnik stalowy SupeRrad. Absolutnie nie przepłacaj za Purmo itd ani też nie idź w dolną półkę typu Diamod.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   Andriu 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 3
  • Dołączył: 30-sierpnia 17

Napisany 31 sierpnia 2017 - 07:52

Też się nad tym zastanawiam,bo jak patrze na grzejniki aluminiowe to się zastanawiam czy są one estetyczne i nie zajmują czasem za dużo miejsca...
Nie macie też takie wrażenia? Chyba lepiej sprawdziłby się grzejnik elektryczny,tylko te koszty prądu mnie przerażają!
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie