ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Jaki Kocioł Co? - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Jaki Kocioł Co?

#1 Użytkownik jest niedostępny   Emi25 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 4
  • Dołączył: 19-lipca 12

Napisany 19 lipca 2012 - 09:07

Mam niemały problem - otóż kupiłem mały domek (150m2), ale piec jest do absolutnej wymiany. I zastanawiam się właśnie nad dobrym wyborem kotła CO. W oko wpadł mi na razie model UKS - M firmy Witkacy - czy ktoś miał z nim do czynienia? W ogóle z firmą, wiecie coś o niej? Wydaje mi się, że na moje potrzeby spokojnie by mi wystarczył, ale chciałbym poznać opinie posiadaczy. Czy wybrać może coś z asortymentu innych firm produkujących kotły, Defro, czy jakaś inna? Czekam na szybkie opinie, bo czas nagli. ;)

Ten post był edytowany przez Emi25 dnia: 20 sierpnia 2012 - 06:42

0

#2 Użytkownik jest niedostępny   Tom 

  • Bywa czasami
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 10
  • Dołączył: 16-marca 12

Napisany 24 lipca 2012 - 10:48

Jak to mówią... "jak się człowiek cieszy to..." itd.
Zamiast się spieszyć lepiej dobrej opinii zazerpnąć przed podjęciem decyzji. Stary piec jest do wymiany bo się zepsuł czy ze starości?
Samo ocieplenie domku też sporo wnosi do wyboru kotła. Czy zasypowiec to jedyne co rozważasz w zakupie?
O Witkacym wiem tyle, że muszą mieć jakąś akcję marketingową bo wszędzie wstawiane są jednorazowe posty... no chyba, że są też inne akcje reklamowe, które przeszły mi koło nosa?

Powiedz więcej o domku i o Twoich potrzebach i kryteriach wyboru. Na forum jest wielu użytkowników kotłów, na pewno ktoś coś doradzi. Być może i ja :)
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   Emi25 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 4
  • Dołączył: 19-lipca 12

Napisany 26 lipca 2012 - 02:19

Piec do wymiany raczej ze starości - poprosiłem wujka, który zna się na piecach, żeby podjechał i rzucił na niego okiem, no i stwierdził, że piec do wymiany, także wierzę mu - pracuje w tej branży kilkadziesiąt lat. I właśnie polecił mi ten model Witkacego, dlatego pytam, czy ktoś miał może z nim do czynienia, bo nie chcę się sparzyć, chciałbym poznać opinie użytkowników.
Dom tak, jak pisałem - ma 150mkw, ocieplony styropianem. Palić będę w sezonie grzewczym i, wiadomo, czasami latem - szczególnie, jak jest tak chłodne, jak w tym roku.
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie