ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Pomoc W Wyborze Ogrzewania Do Biura. - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Pomoc W Wyborze Ogrzewania Do Biura.

#1 Użytkownik jest niedostępny   nwc 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 1
  • Dołączył: 18-listopada 13

Napisany 18 listopada 2013 - 04:30

Witam. Szukam ogrzewania do powiedzmy biura lecz jest to sklep. Jego powierzchnia wynosi mniej więcej 6x6metrów i jest przedzielona na całej długości oszklonym regałem. Pomieszczenie znajduje się na 1 piętrze w budynku przypominającym konstrukcją domek jednorodzinny, z tego co mogę zauważyć nie jest niestety izolowane, a ściany są odkryte z 3 stron, podłoga to jakieś kamienie wmieszane w beton (nie znam sie na tym, żeby dokładnie określić co to jest ale jest bardzo zimna).

Do w/w pomieszczenia szukam możliwie najtańszego ogrzewania.
Do wyboru mam: ogrzewanie gazowe z piecyka, ogrzewanie elektryczne z piecyka takiego za 60zł z castoramy tylko że ma on 2000W... , ogrzewanie z piecyka olejowego (to chyba będzie najtańsza opcja?) oraz jest tutaj zainstalowany piec akumulacyjny o mocy 2,5KW Dimplex S50.

Ciepło muszę mieć w dni robocze od 10-18, w soboty 10-14, w niedziele może być nie grzane.

Drugie pytanie mam takie, czy taniej będzie gdy będę grzał tylko gdy jestem w pracy, czy cały czas tzn także w nocy aby nie oziębiać pomieszczenia, choć jak wyżej wspominałem nie jest ono jakoś izolowane i raczej nie trzyma zbytnio ciepła, tymbardziej, że jedną ścianę zajmują okna (plastikowe)

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc, ponieważ zupełnie się na tym nie znam, nie wiem co jeszcze napisać, sklep nie jest mój, ja w nim tylko pracuje.
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie