ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Czy To Prawda? - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Czy To Prawda?

#1 Użytkownik jest niedostępny   dariuszj 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 3
  • Dołączył: 18-grudnia 13

Napisany 18 grudnia 2013 - 01:15

Czy workowany wegiel jest tak samo dobry jak ten ze składu, kupowany luzem? Zastanawiam się bo w sumie nie wiem co do tych opakowan wrzucają, bardzo możliwe ze jakies popłuczyny po węglu. Nadzial się ktoś? Polecacie czy raczej nie? Na co zwrocic uwagę przy wyborze dostawcy?
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   Arek 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 128
  • Dołączył: 22-listopada 10

Napisany 18 grudnia 2013 - 09:25

Jaki sens mam kupowanie opału w workach ? Lubisz przepłacać ?

Wybór dostawcy jest bardzo prosty, czyli TYLKO LOKALNIE. Kupujesz małą ilość na LOKALNYM składzie i jeżeli źle się pali nie zostajesz ich klientem a szukasz dalej.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   wulkanis 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 4
  • Dołączył: 19-listopada 13

Napisany 23 grudnia 2013 - 12:28

Ja czytam opinie w necie i na porównywarkach, w te na stronach producentów raczej nie wierze. Ważna jest tez dostepność i dostawa o czasie oraz kontakt i przebieg transakcji. Ja kupuje w workach u pewnego, dużego gracza na rynku i jestem zadowolony. W kwestii wygody i czystości nie ma porównania. :P
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   kkrzysztoffek 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 2
  • Dołączył: 25-października 13

Napisany 28 grudnia 2013 - 08:17

Tez miałem obawy wiec podszedłem do całości z rezerwą , ale za pierwszym razem natknąłem się na dość uczciwa i słowna firmę. Polecił mi ich dobry sąsiad. W sumie jest ok. Eko suchy, sporo kalorii, po spaleniu zostawia dosłownie kilka spieków.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   sapiejkaPoznan 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 3
  • Dołączył: 20-stycznia 14

Napisany 20 stycznia 2014 - 09:35

Niestety ja do tej pory miałam tylko nie miłe niespodzianki. Mieszkam w Poznaniu i nie wyobrażałam sobie nigdy zamawiania węgla od producenta. Zawsze był to skład węglowy albo wozacy.Ale ludzie, ile można dawać się oszukiwać? Wozakom podziękowałam a skład oddawał mi pieniądze bo postraszyłam ich inspekcją handlową po ostatniej transakcji..nawet nie chce mi się opisywac szczegółów ale jaki oni mi syf wcisnęli to głowa mała. Trzeba uważać niestety na to co się kupuje,Warto zamówić węgiel na próbę - ja tak zrobiłam i myślę że to lepsze rozwiązanie niż przepłacanie.Ile to można kupiwać po tonie na ,,sprawdzenie'' a potem bujać się z mokrym albo lichym towarem. Pozdrawiam
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie