ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Atrakcyjna Ofera Pracy - Gdańsk - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Atrakcyjna Ofera Pracy - Gdańsk Doradca techniczny (Dział Grzewczy)

#1 Użytkownik jest niedostępny   Grupa Progres

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 1
  • Dołączył: 28-kwietnia 14

Napisany 28 kwietnia 2014 - 01:19

Witam,
reprezentuję Grupę Progres - jesteśmy agencja pracy poszukującą wykwalifikowanych pracowników dla naszych Klientów.

Obecnie dla naszego Klienta, dystrybutora produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

[b]Doradca techniczny: Dział Grzewczy[/b]
[b]Nr ref.: DT/DG/04/2014
Miejsce pracy: Gdańsk[/b]

[b]Zakres obowiązków na w/w stanowisku obejmuje:[/b]
- Przygotowywanie zgodnych z tłem rynkowym i prowadzoną polityką asortymentową ofert dla Działu Sprzedaży z zakresu Działu Grzewczego i Odnawialnych Źródeł Ciepła
- Negocjacje warunków specjalnych w przypadku wycen inwestycyjnych i obiektowych
- Utrzymywanie dobrych relacji z przedstawicielem producentów
- Udzielanie informacji technicznych związanych z pytaniami pojawiającymi się ze strony projektantów
- Kreowanie polityki asortymentowej z zakresu Działu Grzewczego

[b]Od kandydatów oczekujemy:[/b]
- Min. 3-letniego doświadczenia w branży grzewczej
- Wykształcenia min. średniego
- Wiedzy technicznej: z zakresu działu grzewczego
- Wiedzy z zakresu sporządzania ofert, kosztorysów
- Znajomości pakietu MS Office
- Umiejętności negocjacyjnych
- Umiejętności utrzymywania trwałych relacji z Klientami i dostawcami
- Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
- Sumienności, terminowości
- Kreatywności

[b]Dodatkowym atutem będzie:[/b]
- Znajomość języka angielskiego i niemieckiego
- Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta

[b]Nasz Klient oferuje:[/b]
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat w prężnie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku
- Atrakcyjny system wynagradzania
- Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód.

Zainteresowane osoby proszone są o przysłanie CV na adres mailowy: monika.grochowska@grupaprogres.pl z dopisaniem numeru referencyjnego ogłoszenia.

Pozdrawiamy,
Grupa Progres
0