ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Grzejniki Panelowe Diamond, Purmo Czy Radson - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Grzejniki Panelowe Diamond, Purmo Czy Radson

#1 Użytkownik jest niedostępny   pawelss 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 2
  • Dołączył: 13-maja 14

Napisany 13 maja 2014 - 06:02

Witam,
zabieram się za wymianę grzejników w mieszkaniu w ramach remontu. Poprzedni właściciel zamontował w ogóle coś marketowego bo nie dość, że budynek ma 8 lat to grzejniki rdzewieją, a sposób ich wykonania pozostawia wiele do życzenia. Wyczytałem, że zapotrzebowanie na moc wynosi 100 WAT/m2, planuję oczywiście zamontować tej samej wielkości jednak wolę się upewnić czy mocy wystarczy. Także mam pytanko czy na mieszkanie 65m ok. 5500W da radę (blok ma styropian prawdopodobnie jest to 100).
I drugie pytanko, bo znalazłem grzejniki panelowe diamond, czy mieliści z nimi styczność, czy warto je zamontować.
Co prawda coś tam na innych forach pisali kilka lat temu, ale jestem ciekaw jak to wygląda w tej chwili. Bo choć produkt ma 10 lat gwarancji to zakładam, że coś kupuję i mam święty spokój. Kupno grzejnika purmo czy radson (to chyba jedna fabryka?) jest najpewniejszym rozwiązaniem, ale cena przeraża. Dlatego też jeśli tamte grzejniki nie są jakieś złe i posłużą 10-15 lat to ze względu na cenę celuję w ich kierunku. Proszę o rady.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   InzBudPrzem 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 2
  • Dołączył: 18-września 14

Napisany 18 września 2014 - 10:47

Witam,
Polecam zapoznanie się z ofertą firmy IDMAR obecnej na rynku od kilku lat.
Przy zakupie krzyżowym grzejnik+zestaw termostatyczny proponują 12lat gwarancji na grzejnik.
Producent jako jedyny w polsce stosuje rozwiązanie antykorozyjne zwane konwersją cyrkonową - warto poczytać o tym rozwiązaniu.
Stosunek cena/jakość na pewno przeważy szale wyboru między wspomnianymi 3 producentami. Pozdrawiam.
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie