ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Kocioł Słabo Grzeje - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Kocioł Słabo Grzeje grzanie

#1 Użytkownik jest niedostępny   chemik 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 1
  • Dołączył: 20-grudnia 15

Napisany 20 grudnia 2015 - 12:44

Witam forumowiczów a wiec posiadam taki problem mam w mieszkaniu zainstalowany kocioł gazowy dwu funkcyjny, czyli woda i co, całe to kupiłem wraz z mieszkaniem, kocioł stał dość długo wiec zamówiłem fachowca wyczyścił powymieniał to, co trzeba odpalił kocił grzeje zainstalował sterownik poustawiał i wszystko hula, ale sprawa ma się ku temu ze kocioł traci ciśnienie jak programowo się wyłączy to momentalnie ciśnienie spada do „0” trzeba wtedy podkręcić zaworem i nabić, na necie wyczytałem ze możliwe ze to jakaś membrana ciśnienia, tu chce od was więcej informacji żeby pan nie poleciał po kosztach, a druga sprawa, w co od Pieca idą rury dn 20 tak było zrobione i w stanie grzewczym mam ustawione ma moc grzejników 5 fakt faktem grzeje ładnie, ale w niektórych kaloryferach ciepły cały a prawy róg letni w drugim mam tak ze góra ciepła a dół letni, oznajmiam ze są odpowietrzone, czy to przez rury czy po prostu pompa obiegowa nie daje rady pociągnąć więcej jest po prostu słaba widziałem ze ma jakieś biegi III i II ustawiona na III

Proszę o opinie :) będę wdzięczny

Załączone pliki


0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie