ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Jka Nie Zbankrutowac - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Jka Nie Zbankrutowac

#1 Użytkownik jest niedostępny   remik77 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 8
  • Dołączył: 11-kwietnia 16

Napisany 12 kwietnia 2016 - 03:15

Co by tu kupic i spalic przez zime żeby nie zbankrutować? Mam kociol automatic wiec raczej eko – mieszac rozne eko o roznej mocy? Jak robicie?
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   oleslav 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 4
  • Dołączył: 25-kwietnia 16

Napisany 25 kwietnia 2016 - 09:14

Pewnie ze mieszac. Ja to robie od lat. Trzeba być elastycznym. Jak mrozi wysokoenergetyczny, jak chlapa i w okolicach 10 za oknem na plusie najtańszy = eko wegiel plomienny. Człowieku tak można sporo zaoszczedzic.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   gigadred 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 3
  • Dołączył: 22-lipca 14

Napisany 27 kwietnia 2016 - 09:19

Mieszac razem nie. Jak napisał kolega wyżej dostosować się do warunków panujących na zwenatrz. Sporo minusow na dworze o dużej mocy, cieplej słabiutki. Jest spory asortyment obecnie, sklepy internetowe stojaotworem. Spokojnie znajdziesz co najmniej 4 gatunki ekogroszka roznace się moca – kaloriami. Ważne żeby nie zmieniac z dnia na dzień wtedy nie będzie efektu i oszczednosci .Zasyp, spali się i zmiana w cyklu co najmniej tygodniowym. No i musowo musisz być na bieżąco z pogoda. Może jakas mala, domowa stacja meteo. :)

Ps podstawowa zasada, żeby było taiej trzeba kupic TANIEJ -> patrz ceny letnie, wyprzedaże itp. ;)
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   kalafior678 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 2
  • Dołączył: 17-marca 14

Napisany 29 kwietnia 2016 - 02:35

Ja tam nie mogę siebie pozwolić na takie roszady weglowe – rodzina cieplolubna wiec pakuje w kociol wysokoenergetyczny do 30 mj/kg. :rolleyes: Czaje się trochę czekam na obniżki cen i naprawdę tani opal – latem zawsze robia jakas wyprzedarz. Tysiączek za tone to trochę drogo.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   Teodor 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 6
  • Dołączył: 20-lipca 16

Napisany 20 lipca 2016 - 01:44

Można mieszkać, zawsze to jakieś rozwiązanie. Ja do tańszego paliwa dodaję ekogroszek, co podnosi mi znacznie kaloryczność takiej mieszanki
w efekcie jest o wiele cieplej w domu i przez dłuższy czas. Można kupować w mniejszych workach (po 25 kg) więc to również jest całkiem praktyczne.
Na przykład teraz w lecie było kilka chłodniejszych dni i właśnie samym groszkiem sobie dogrzewałem.
Tysiąć złotych za tonę to naprawdę dużo, SmartTrans za niższą kwotę oferuje ekogroszek Wesoła 100% - chyba najlepszy jakościowo jaki jest dostępny.
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   murphy 

  • Stały bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 61
  • Dołączył: 20-sierpnia 15

Napisany 18 sierpnia 2017 - 03:55

pozorne oszczędności... jaki koszt wychodzi wam ogrzewania za sezon?
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie