ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Montaż Kpw - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Montaż Kpw Jak zamontować kierownicę powietrza wtórnego.

#1 Użytkownik jest niedostępny   lambert1 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 1
  • Dołączył: 29-sierpnia 16

Napisany 29 sierpnia 2016 - 08:11

Witam jestem tu nowy .Na początku chciałem zaznaczyć że jestem początkujący jeśli chodzi o korzystanie z kotłów c.o .
Może od początku kupiłem mieszkanie 38m2 a w raz z nim ,,odziedziczyłem" piec kocioł c.o wodny stalowy UKS kl.II mocy 6,5 kw jak czytałem troszkę za duży jak na potrzeby mieszkania do pieca jest podłączona pompa i miarkownik ciągu ano i bojler podłączony do niego ok 80 L .
Mianowicie od lutego 2016 r paliłem zwyczajnie tzn od dołu potem od góry bo przeczytałem że ma duże plusy dla kotła ,portfela i środowiska ale mam wrażenie że ogień na górze dostawał za mało powietrza bo sadza była i trochę solistego nalotu w tym roku chcę zacząć palić od góry .No i tu mam problem chcę zrobić KPW :kierownicę powietrza wtórnego ale nie wiem jak i za pomocą jakich narzędzi .
Dla tych którzy mnie z hejtują czytałem na poszczególnych forach i nie ma opisane co i jak .
W załącznikach dodałem zdjęcia górnych drzwiczek zasypowych .Chodzi mi po prostu aby mi podpowiedzieć z czego to zrobić czym uszczelnić pod jakim kontem jaka długość .Jaka rurka z czego zrobiona i wg .Z góry dziękuje za zainteresowanie i pozdrawiam użytkowników forum .

Załączone pliki


0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie