ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Czysty Wegiel? - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Czysty Wegiel?

#1 Użytkownik jest niedostępny   maciejbar77t 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 3
  • Dołączył: 12-października 16

Napisany 22 listopada 2016 - 02:25

Może ktoś mi wyjasni o co chodzi z czystym weglem? Spotkałem się z takimi tekstami: nasz wegiel jest czysty i splalajac go chronisz srodowisko. Nie bardzo wiem jak to ugryźć. Czy mogę kupic taki żeby mniej dusic siebie i okolicznych sasiadow?
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   remik77 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 8
  • Dołączył: 11-kwietnia 16

Napisany 28 listopada 2016 - 04:07

Metoda spalania ma znaczenie, a czysty wegiel – to ten pozbawiony kamieni i smiecia. Dobry wegiel poznasz po typie wegla – odpowiednia klasyfikacja powyżej 30, poziomie siarki i jakości spalania. Wiadomo dobry wegiel który nie truje okolicy i nie spowija jej w czarny smogowy dym nie jest tani. Rozsadne ceny i wysoko jakość ma wegiel od sztygara.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   oleslav 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 4
  • Dołączył: 25-kwietnia 16

Napisany 06 grudnia 2016 - 11:43

Zgadzam się z powyższym. Najwidoczniejszy namacalny efekt prawidłowego spalania - -czyli t u wchodzi obsluga kotla i wysoka jakość wegla – to nic innego jak bialy dym z komina. Wtedy wiem ze z weglem i moim kotlem wszystko ok. Sztygar wegiel to chyba importowany z ameryki poludiowej jest. Niewzne – Jakość wegla się liczy ale kasa tez musi się zgadzac : czyste spalanie i ceiplo w domostwie zarozsadna cene. :P
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie