ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Ogrzewanie Siłowni W Garażu Wolnostojącym - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Ogrzewanie Siłowni W Garażu Wolnostojącym

#1 Użytkownik jest niedostępny   ravenland 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 1
  • Dołączył: 04-grudnia 17

Napisany 04 grudnia 2017 - 05:03

Witam,

Parę miesięcy temu zrobiłem siłownię w murowanym garażu wolnostojącym za domem, całkowicie nieogrzewanym. Wiadomo jaka teraz temperatura panuje na dworze. Początkowo ćwiczyłem w takich warunkach, ale efekt tego był taki, że szybko załapałem się na L4. Myślę więc teraz nad zastosowaniem jakiegoś ogrzewania. I tutaj pytanie: które najlepiej sprawdzi się do takiego garażu? Przebywać tam zamierzam tylko na czas ćwiczeń, czyli 4 dni w tygodniu po ok 2h-> 8h tygodniowo, max 32h miesięcznie. Co będzie najlepszym rozwiązaniem?
Piecyki gazowe i naftowe odpadają ze względu na brak wentylacji, koza- tutaj znowu więcej czasu spędziłbym na rozpalaniu niż samym ćwiczeniu + konieczność wywalenia otworu w ścianie.

Może po prostu zainwestować w zwykły grzejnik elektryczny 2000W za ok 200 zł? Przy tak małej ilości spędzonego tam czasu, nie byłoby to chyba bardzo kosztowne? Czekam na Wasze opinie. Dzięki!

Jeszcze wymiary garażu: długość 9m, szerokość 3.5m wysokość 2.5m

Załączone pliki

  • Załączony plik  po.jpg (76,73K)
    Ilość pobrań: 0

0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie