ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Pompa Ciepła Galmet - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Pompa Ciepła Galmet

#1 Użytkownik jest niedostępny   Pako 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 7
  • Dołączył: 13-maja 11

Napisany 13 maja 2011 - 03:28

Pompę ciepła sobie kupię na pewno. Tylko czy szukać jakiejś polskiej niesprawdzonej czy jednak Dimplexa ? Widziałem pompę Galmeta ale się boję, że będzie taka jak ich kotły. Nie lubię takiej produkcji przy okazji. Jak sądzicie na ten temat ?
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   maximus 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 245
  • Dołączył: 16-listopada 10

Napisany 14 maja 2011 - 08:13

Na tym tle bardzo dobrze wypadaja pompy ciepła Ulricha np. HITPump WASSER HPW
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   Gregory 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 472
  • Dołączył: 18-listopada 10

Napisany 15 maja 2011 - 01:16

Pompy Ulricha to ciekawa opcja jednak obecnie prawie niedostępn za względu na tragedię w Japonii (stosuja sprężarki Mitsubishi). Galmeta też raczej bym nie kupił ale już Hewalexa tak pomomo, że to głownie producent płaskich paneli solarnych.
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   termastyl 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 205
  • Dołączył: 18-lipca 11

Napisany 21 lipca 2011 - 08:00

GALMET bardzo fajny wygląd zewnętrzny poproś w sklepie czy hurtowni aby zdjeli Ci przedni panel i wszystko stanie się jasne skąd sie bierze cena.

Ten post był edytowany przez termastyl dnia: 14 stycznia 2012 - 12:10

0

#5 Użytkownik jest niedostępny   solarek 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 1
  • Dołączył: 16-listopada 11

Napisany 16 listopada 2011 - 09:34

witam
osobiście zamontowałem kilka pomp ciepła firmy Galmet- gruntowych, i naprawde nie mam żadnych zażaleń od klijentów.Sprawują się naprawde bardzo dobrze. Wg mnie jest to jedna z najepszch w tej chwili pomp na polskim rynku, pod względem ceny i sprawności, a montowałem również i Danfosy, Nibe a także Alphy
Pozdrawiam
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   termastyl 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 205
  • Dołączył: 18-lipca 11

Napisany 16 listopada 2011 - 09:53

Nigdy nie montowałem GALMETA i obiecałem sobie że nigdy nie zamontuję, za bardzo mi zależy na opinii, widziałem jak to jest wykonane, linie produkcyjną mają w Mozambiku pod palmą, chyba.
0

#7 Użytkownik jest niedostępny   instalator24h 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 1
  • Dołączył: 09-stycznia 12

Napisany 09 stycznia 2012 - 10:51

Cześć Też byłem w Galmecie na produkcji widziałem z czego robią pompy i nawet pare w trakcie produkcji zobaczyłem powiem jedno że napewno mają lepsze komponenty niż danfoss czy Hewalex, sprężarki Copelanda, wymienniki swep pompki obiegowe grundfos a sterownik polskiej firmy Compit, jestem tego zdania że firma jest warta zainteresowania. Wypróbuje jedną i zdam wam relacje.
0

#8 Użytkownik jest niedostępny   termastyl 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 205
  • Dołączył: 18-lipca 11

Napisany 09 stycznia 2012 - 05:43

Ja mam na serwisie jedną taką pompkę dlatego wiem jak pracuje i jak wygląda nic specjalnego. Może nie widziałeś innych?
0

#9 Użytkownik jest niedostępny   Arek 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 128
  • Dołączył: 22-listopada 10

Napisany 12 stycznia 2012 - 11:47

Nie są to te same pompy, które pojawiły się ostatnio w ofercie kilku producentów (Defro, Hewalex itd) made in China ? Taki zbiornik połaczony z pompą kupowany w Chinach za około 2 tysiące i markowany na miejscu ?
0

#10 Użytkownik jest niedostępny   Tom 

  • Bywa czasami
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 10
  • Dołączył: 16-marca 12

Napisany 21 marca 2013 - 09:44

Witam, czy ktoś mógłby udzielić mi więcej informacji na temat pompy ciepła Galmet, model New ML Compact GT. Zauważyłem, że mamy na forum kilku instalatorów. Ja interesuję się ta pompą ponieważ mam już produkty Galmet w domu i jestem zadowolony. Ktoś z Panów to montował?
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie