ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Brucer Czy Burner - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Brucer Czy Burner

#1 Użytkownik jest niedostępny   MarkH 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 5
  • Dołączył: 17-czerwca 11

Napisany 17 czerwca 2011 - 01:12

Chcę w przyszłości palić miałem w kotle podajnikowcu. Doczytałem się już o kilku opcjach. Jestem za wyborem kotła z palnikiem żeliwnym plus ślimak. Wiem, że jest popularny Brucer stosowany przez kilku producentów i nowy Burner stosowany przez firmę Ogniwo. Jaka jest więc różnica między nimi.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   maximus 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 245
  • Dołączył: 16-listopada 10

Napisany 22 czerwca 2011 - 09:04

Ten nowy Burner jest mniejszy od Brucera i składa się z członów żeliwnych. Okazało się po prostu że stary dobry Brucer akurat do kotłów Ogniwo był za duży i do końca nie wykorzystywane były jego możliwości. Po wprowadzeniu Burnera w sterownik EcoAl producent zaaplikował nowy bardziej "agresywny" soft i wyszło na to samo. Być może zużycie paliwa nieco spadnie.
To już jednak musieliby rozstrzygnąć między sobą użytkownicy jednych i drugich modeli palnika.
Niemniej jednak kotły Ogniwo Eko Plus to na chwilę obecną jedne z najciekawszych, najbardziej zaawansowanych i chyba najlepiej sprzedających się kotłów tego typu na naszym rynku.
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie