ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Kociol Mialowy - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Kociol Mialowy jaki wybrac

#1 Użytkownik jest niedostępny   zuz 

  • Bywa czasami
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 18
  • Dołączył: 18-września 12

Napisany 19 września 2012 - 09:16

Witam
Czy ktos slyszal o kotlach firmy LAWA i per eko, chodzi mi o kotly mialowe,czy maja dobra opinie?.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   Gregory 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 472
  • Dołączył: 18-listopada 10

Napisany 19 września 2012 - 09:47

Per Eko ma ciekawego miałowca - kocioł KSRM z obrotową retortą umożliwiającą spalanie miału. O Lawa nigdy nie słyszałem.

Jaką kwotę chcesz wydać na kocioł ?
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   zuz 

  • Bywa czasami
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 18
  • Dołączył: 18-września 12

Napisany 19 września 2012 - 10:45

Kwota na kociol to 5000 do max 8500 9000,znalazlem kotly takich marek jak klimosz,ziebiec.defro.Chcialbym uzyskac wiecej informacji na ich temat,funkcjonalnosc itp parametry.
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   Gregory 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 472
  • Dołączył: 18-listopada 10

Napisany 20 września 2012 - 08:06

Typowy automatyczny Zębiec do spalania miału to KPM DUO. Zębiec to chyba największy producent w Polsce, mają sprawny serwis. Zakład jest Państwowy więc muszą stosować atestowane materiały. KPM Duo ma palnik rynnowy. Konkurencyjnym rozwiązaniem dla tego palnika jest żeliwny palnik np Brucer. Takie rozwiazanie stosuje inny producent z ogromnymi tradycjami czyli Ogniwo. Mam na myśli modele Ogniwo Eko i Eko Plus. Szczególnie dobrą cenę mają teraz kotły Ogniwo Eko 15 i Eko 24. Jeżeli upierasz się na palenie miałem wybrałbym z tych dwóch producentów.
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie