ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic : Problem Z Kotłem - ForumGrzewcze.pl - Ogrzewanie bez tajemnic

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Problem Z Kotłem

#1 Użytkownik jest niedostępny   wulkanis 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 4
  • Dołączył: 19-listopada 13

Napisany 19 listopada 2013 - 05:22

Mam maly problem z moim kotlem. Ekogroszek zawiesza mi się w podajniku i przez to piec się wygasza. Malo tego widze ze w niektórych miejscach pojawila się rdza, a kociol ma nawet niecaly rok Nie wiem o co chodzi. Jak sobie z tmy poradzić. Pomozcie? ;)
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   Gregory 

  • Sympatyk forum
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 472
  • Dołączył: 18-listopada 10

Napisany 20 listopada 2013 - 12:05

Niestety oba objawy sugerują mokry opał. Czy w eko-groszku jest dużo frakcji miałowej ?
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   maksy35m 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 2
  • Dołączył: 16-października 13

Napisany 26 listopada 2013 - 12:16

Zobacz postwulkanis, o 19 listopada 2013 - 05:22 , powiedział:

Mam maly problem z moim kotlem. Ekogroszek zawiesza mi się w podajniku i przez to piec się wygasza. Malo tego widze ze w niektórych miejscach pojawila się rdza, a kociol ma nawet niecaly rok Nie wiem o co chodzi. Jak sobie z tmy poradzić. Pomozcie? ;)


Najwidoczniej palisz zbyt mokrym ekogroszkiem albo nie jest on zbyt dobrze skruszony – frakcja za duza. Zmien dostwce na bardziej solidnego, takiego którego produkt nie zniszczy ci nowego kotła.
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   BARTOSZ 

  • Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Forumowicz
  • Postów: 4
  • Dołączył: 16-października 13

Napisany 29 listopada 2013 - 11:53

Miałem podobnie ktoś mi podpowiedział ze to wina nie ustawien kotla tylko samego groszka. Po kilku probach trafiłem i wszystko - odpukać jest ok. oprócz tego ze towar calkiem kaloryczny to skorzystalem ze sporego rabatu. W kieszeni zostało 6 stowek.
0

Prześlij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie